Kijklessen maandag 11 april

K.G.V. Arena Paulus Potterstraat 17, Wolvega, Friesland

Maandag 11 april zijn er kijklessen bij de volgende lessen: Peuters en Kleuters 16:45 - 17:30 uur Recreatie turnen 17:30 - 18:30 uur Selectie turnen 18:30 - 20:30 uur

Kijklessen woensdag 13 april

K.G.V. Arena Paulus Potterstraat 17, Wolvega, Friesland

Woensdag 13 april zijn er kijklessen bij de volgende lessen: Peuters en Kleuters: 15:45 - 16:30 uur D-selectie: 16:30 -18:00 uur Selectie turnen: 18:00 - 20:00 uur

Kijklessen donderdag 14 april

K.G.V. Arena Paulus Potterstraat 17, Wolvega, Friesland

Donderdag 14 april zijn er kijklessen bij de volgende lessen: Recreatie turnen: 17:30 - 18:30 uur Selectie turnen: 18:30 - 20:30 uur

Kijklessen vrijdag 15 april

K.G.V. Arena Paulus Potterstraat 17, Wolvega, Friesland

Vrijdag 15 april zijn er kijklessen bij de volgende lessen: Recreatie turnen: 16:30 - 17:30 uur Selectie turnen 1: 17:30 - 19:30 uur Selectie turnen 2: 19:30 - 21:30 uur

FK Teams WG3

Sport- en Cultureel Centrum De Hege Fonnen Betelgeuze 2, Lemmer, Friesland

De geplaatste teams zijn: Arena M7 team 1: Meije Wolda Benthe Weijdema Feline de Lange Lizz Schoemaker Arena M6 team 2: Faya de Vries Hanne van der Wal Kaylee van Vilsteren Esmee van der Schief Arena M6 team 3: Ilse Haanstra Myrthe Gerards Esmee Plat Lisanne Verbeek

FK WG3 individueel en toestel

Het Kalverdijkje Kalverdijkje 77A, Leeuwarden, Friesland

De geplaatste turnsters individueel zijn: Kaylee van Vilsteren (niveau 6) Faya de Vries (niveau 6) Esmee van der Schief (niveau 6) Ilse Haanstra (niveau 6) De geplaatste turnsters per toestel zijn: Esmee van der Schief (sprong, brug en vloer) Hanne van der Wal (sprong) Kaylee van Vilsteren (brug, balk en 1e reserve op vloer) Myrthe ... Read more

FK WG5 Individueel

Sporthal de Stuit E.A. Borgerstraat 25, Joure, Friesland

De geplaatste turnsters voor FK meerkamp individueel zijn: Niveau 5: Amarins Elfring Anouk van der Walle Jaylinn Dekker Jeugd E: Denise Klijnstra Eline Verbeek

FK WG4 inividueel / FK Teams niv 5&4

Sport- en Cultureel Centrum De Hege Fonnen Betelgeuze 2, Lemmer, Friesland

De geplaatste teams zijn: Arena M5 team 1: Amarins Elfring Anouk van der Walle Charlotte Smidt Jildou de Vries Fenna Hofstra Arena M5 team 2: Jaylinn Dekker Aliene Bos Lizzy Spin Noa Zandink Jorin Barendsma De geplaatste turnsters voor de individuele meerkamp uit de supplementen H-G-F: Jenthe Hofstra (Junior H) Joy Prins (Jeugd G) Araminte ... Read more

FK toestel niveau 5 en bovenbouw H-G-F-E

De Houtmoune Vaart 12, Buitenpost, Friesland

De geplaatste turnsters per toestel zijn: Jorin Barendsma (Niveau 5: sprong) Jaylinn Dekker (Niveau 5: sprong, vloer en 1e reserve op brug) Amarins Elfring (Niveau 5: balk en vloer) Anouk van der Walle (Niveau 5: vloer) Aliene Bos (Niveau 5: vloer en 1e reserve op sprong) Jenthe Hofstra (Junior H: sprong, brug, balk en vloer) ... Read more